Askcafe – WWW.askcafe.net


Askcafe – WWW.askcafe.net

AskCafe.Net Olarak Sizlerle beraber Teknolojinin Son Gerekliliklerini yerine getirmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla sizlerden tavsiyelerinizi ve şikayetlerinizi bizlere ulaştırmaktan hiç bir zaman imtina etmemenizi rica ediyor AskCafe Sohbet ve Chat Odalarında Hoş Sohbetler Diliyoruz. Saygılarımızla.

AskCafe.Net Kuralları

* Sohbet Odalarımıza katılmak için 18 yaşını doldurmuş (reşit) bir birey olmanız gerekir.

* Argo, Türkiye’den binlerce hatta milyonlarca kişinin bulunduğu AskCafe Sohbet odalarında istediğiniz kentden istediğiniz il ya da ilçelerden kişilerle bay ya da bayan farketmeksizin tanışabilirsiniz. Tabiki anlaşılır olması gereklidir ki bu kadar cok insanın birbirleri ile anlaşmaları beklenmemektedir. Böyle durumlarda Kanallarda bulunan yetkili arkadaşlardan yardım isteyebilirsiniz.

Unutmayınız; AskCafe Yönetimi Sizlere Rahat ve Güvenli Chat ve Sohbet Ortamını Garanti eder. Bizler Sizlere Canla başla yardımcı olabilmek için buradayız.

Askcafe Yönetimindeki AskCafe.Net Sohbet odalarında Kişiler ya da Nick kanal prosedürleri hakkında yardım alabilmek için #Help kanalını, Günümüzde yaşanan teknolojik gelişmeler bizlere çok büyük yenilikler ve alışkanlıkla vermeye devam etmektedir. Bu gelişmeler ise ; İnsanların istedikleri bilgilere daha çabu daha süratli erişmemize imkân sağlamaktadır.İnsanlar çoğu zaman birbirleri ile tek bir tıkla iletişime geçebilir ve arkadaş olabilmektedir.

İnternet üzerinde hernet kullanmakta olduğu günlük chat ve sohbet sitelerinin içinde cinsel konuşmalarınızı yapabileceğiniz kanallarda chat sitelerinde bulunmaktadır.Böyle Chat sitelerinde insanlar Cinsel İstekleri doğrultusunda herkes ile sohbet ve muhabbet edebilmektedir.

Bu tarz ortamlarda kişiler muhabbetin süregelişini istedikleri yönde geliştirebilir ve arzuler doğrultusunda değiştirebilmektedir. İnsanlar aynı ortamda sohbet ettikleri kişilerden çokılabilir ve farklı kişiler ve farklı arkadaşlıklar edinebilir. Bu bağlamda Sohbet ve Chat sitelerinde binlerce insan bu haldeki kişilerle sohbet edebilecek durumdadır.

Sohbet Denince; Sohbet denince akla gelen ilk durum insanların birbirleri ile tanışıp kaynaşıp sohbet edip görülmemiş arkadaşlıklar edinebileceği bir ortam akla gelir.

Dünyadan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir