Canlı Bedava Sohbet


Canlı Bedava Sohbet

Canlı Bedava Sohbet

Canlı Bedava Sohbet bir sohbet seçeneği arıyorsanız, ancak ücretli bir sürüme hazır değilseniz, Live Chat Free sürümüm mükemmel bir yoldur.

Basit bir HTML kodu parçası, web sitenizin tasarımına müdahale etmeyen kayan bir sohbet düğmesi ve doğru sohbet etmenize yardımcı olacak temel özellikler ekleyerek, web sitenizin ziyaretçilerine ücretsiz olarak sohbet edebilirsiniz.

sohbet yazılımı

Canlı Bedava Sohbet Neden ücretsiz?

Herkesin web sitesinde bir sohbet yazılımını hak ettiğini düşünüyoruz. Mylivechat değerli  sunuyor (hey, para da kazanmamız gerekiyor), ancak iş modelimiz herkese ücretsiz olarak profesyonel bir sohbet yazılımı sunmamızı sağlıyor. Canlı Sohbetimde, minimum fiyata en yüksek kaliteyi sunmak için en etkili teknolojileri kullanıyoruz. Bu yüzden size canlı sohbet yazılımının tamamen ücretsiz sürümünü ve düşük fiyatlı premium sürümünü sunabiliyoruz.

 

Canlı Bedava Sohbet Mylivechat nedir?

My Live Chat, web siteniz için ziyaretçilerin personelinizle anında iletişim kurmasını sağlayan bir müşteri hizmetleri ve satış aracıdır.

Web sitenizi ziyaret edenler Canlı Yardım düğmesini tıklamanız yeterlidir ve temsilcilerinizden biriyle bağlantılıdır. Temsilciniz daha sonra bilgi, bağlantı, grafik sağlayarak ve hatta web siteniz üzerinden yönlendirerek ziyaretçiye yardımcı olur.

My Live Chat çözümü Uygulama Servis Sağlayıcısı (ASP) temelinde sağlanır. Bu, kurulacak bir donanım olmadığı ve anında başlayabileceğiniz anlamına gelir.

sohbet yazılımı
sohbet yazılımı

Canlı Bedava Sohbet Özelleştirme ve Markalaşma

Canlı Sohbetim, sektördeki herkesten daha fazla özelleştirme olanağı sunar. Sohbet düğmesini, sohbet penceresini, sohbet öncesi penceresini ve çevrimdışı mesaj penceresini kendi markanızla kişiselleştirebilirsiniz.

sohbet yazılımı
Canlı Bedava Sohbet Güçlü Canlı Sohbet Motoru

AJAX etkin canlı sohbet çözümü, Sayfa yenilemez. 1 numaralı Canlı Bedava Sohbet sohbet yazılımı Canlı Bedava Sohbet tarafından desteklenmektedir . Yanıt süresinde herhangi bir bozulma olmadan yüzlerce web sohbet odasını ve binlerce ziyaretçiyi destekleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir