Geveze.Org – Chat Sohbet Odaları Sohbet Siteleri Mobil


Geveze.Org – Chat Sohbet Odaları Sohbet Siteleri Mobil

Geveze.Org aynı internet üzerinden bağlantı kurulduğu gibi nick (rumuz / takma isim) belirterek giriş yapabilirsiniz.Yasa dışı faaliyetler yürütmek üzere kötü amaçlı kişilerin girişimleri olduğu takdirde resmi kurum ve kuruluşlara bilgi transferi yapılmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca bilişim suçu sayılan bütün ihlaller sitemiz içerisinde yasaktır.

Geveze Mobil Sohbet

Gelişen dünyanın sembol ismi olan geveze.org artık cebinizde! Tüm cihazlar için kullanıma sunduğumuz mobil giriş opsiyonumizi Android telefonlardan uygulama olarak kullanabilmeniz mümkün. İOS alt yapısı olan (iPhone) cihazlar için alt yapı ve iyileştirme çalışmalarımız bittiğinde Apple Store üzerinden edinebilirsiniz. Uygulamalarımız için hiçbir satın alma prosedürü olmaksızın, yeni arkadaşlıklar kurması ve güzel vakit geçirmesi adına herşeyi en ince ayrıntıına kadar düşünmekteyiz. Özel sohbetlerde uzaktan uzağa şifreleme yöntemi kullanılır ve katiyen 3. şahıslarla diyalog geçmişiniz paylaşılmaz. Kural ihlali, klavye hızınızı test etmek için oyun odalarımızı deneyebilirsiniz.

Yönetim Anlayışımız

İnsanların rahat bir biçimde ve güvenilir bağlantı yoluyla gönüllerince sohbet edebilmesi, Adımızdan da anlaşıldığı gibi dünya genelinden geveze’leri bir araya toplamış durumda olan sitemiz alanında lider konumdadır. Esnek iç yapısı ve tamamiyle kullanıcı tecrübesi odaklı internet ekibiyle “Sanal alemin en Geveze sohbet platformu!” sloganıyla yayın hayatına devam etmektedir. En tanınmış odalarımız arasında bulunan ve global olarak nitelendirdiğimiz #Geveze odamızda kurallar kapsamında genel sohbete katılmanızı önermekteyiz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir