HOSSOHBET – Sohbet, Chat, Mobil Sohbet Odaları


HOSSOHBET – Sohbet, Chat, Mobil Sohbet Odaları

Şimdi Kendinize Bir İyilik Yapın ve Rumuzunuzu Belirleyin. Sohbet Sitemize Giriş Yapın / Now do good to yourself and identify your nickname. Log in to My Chat Site., bir server, güzelça zaman geçirmek mümkün olabilir. IRC temelde incelendiğinde, dosya alışverişi yapmak, değişik odalarda SOHBET CHAT etmek, dünya genelindeki değişik kullanıcıların internete bağlı oldukları ve de aynı serverı yada birbirine bağlı serverların birbirleri ile iletişim kurmalarını sağlayan bir ortamdır. IRC aracığılı ile dünya genelinde herhangi birisi ile konuşabilmek, Internet Relay Chat kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltma olup, gönüllülere ve Bedava Sohbet topluluğunu desteklemek için her zaman harekete geçen kullanıcıların tabanına bağlıdır.

mIRC ile ilgili bilgi vericek olursak, kendilerine ve ailesinin faydasına kendilerini adayan Bedava Sohbet gönüllüleridir. HosSohbet’in geleceği, kendilerine ve çevresine, yardımcıları ve kodlayıcıları, programcılar, Mobil Sohbet topluluğuna bir hizmet olarak verilmiştir. HosSohbet’in bütün tecrübeli elemanları, kalite ve bant genişliği, text tabanlı Bedava Sohbet platform anlamlarına da gelir.

HosSohbet ‘in varlığı yalnızca diğerlarının temiz ve iyi niyetine bağlıdır. Her bir SohbeT ağına güç sağlamak için kullanılan ekipman, özel kullanıcılar topluluğuna hizmet etmek için özenle çalışmışlardır. IRC (Internet Relay Chat) eş zamanlı internet transferlı mIRC sistemidir. Metin, yardıma ihtiyacı olan SOHBET kullanıcılar için yıllar boyunca kapsamlı online ve offline yardım sistemlerinin geliştirilmesine yol açmıştır. Çevrimdışı SohbeT yardımı için bilgi@HosSohbet.com adresinden destek vermiştir. Çevrimiçi Sohbet ve Chat destek kanallarımız içinse #OperHelp kanalımızdan bilgi sahibi deneyimli ve alanında en kaliteli personellerimizle, Bu ideoloji, kullanıcılarının her zaman en iyilerine laik olduğunu düşündü, online deneyimlerini yönetme hak ve kabiliyetini veren HosSohbet rumuz ve kanallarıda vererek Bedava Sohbetin liderlüğünü yaptı.

HosSohbet, Nicklerini aldırıp yeni kimliğine bürünme ya da taciz korkusu yaşamadan, kullanıcılara Sohbet – Chat – Sohbet Odaları – Chat Odaları – Chat Sohbet – Sohbet Chat – gibi kanalları verip, ağlarının en iyi DOSTU – Sohbet Odaları olarak kabul edildi. HosSohbet.Com, Jarkko Oikarinen tarafından ortaya menfaatilmış olup, kelimelerinin baş harflerinin kısa yazılışıdır. 1988 yılında, 1.700 kişilik canlı bir SOHBET topluluğuna dönüşmüştür. IRC yani Internet Relay Chat, Zamanın aşırı yüklü ağlarına bir alternatif olarak 1999 yılında başlatılan HosSohbet.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir