Sohbet.Club – Sohbet, Chat, Bedava Sohbet Odaları


Sohbet.Club – Sohbet, Chat, Bedava Sohbet Odaları

Web sohbet sitelerimiz ile ilgili daha çok bilgili olabilmeniz için anasayfa üst kısımda bulunan Hakkımızda düğmesine tıklayınız. Sohbet sitesi kurallarımıza göz atıp bilgi edinmek için Kurallar düğmeninu kullanınız. Öneri ve şikayetleriniz için İletişim düğmesine tıklayarak bizlere erişebilirsiniz. Birebir görüntülü sohbet etmek isteyen misafirlerimizin seçeceğini düşünerek Canlı Sohbet düğmesida eklenmiştir. Birebir bedava canlı sohbet yapabilmek için tıklamanız yeterlidir., #Major sitelerimiz içerisinde bulunan kanalların ismidir. Sitemize giriş yaptığınız andan itibaren akıllı botumuz tarafından belirtmiş olduğumuz odalara random olarak aktarılacaksınız. Eğer random dağıtım sistemimizde giriş yapamadığınız bir sohbet odası mevcut ise /join #Kanal komutu ile dilediğiniz chat odasına giriş yapabilirsiniz.

Bizlere keyifli vakit geçirebilmemizde yardım eden İRC relay chat sohbet’in tarihçesi; İlk olarak 1988 senesinde Finlandia Oulu üniversitesinde bilgi prosedür öğrencisi olan Jarkko Wiz Oikairen tarafından yazıldı. Bu programdan doğan ise irc relay chat olarak adlandırılıp günümüze kadar uzanıp, #Mobil, #Kelime, #Oyun, #Yarisma, #Radyo, #Chat, #Zurna, sohbet alt yapısıda mobil cihazlara makul olarak geliştirilmiştır. Kalitenin tesadüf olmadığına inanan bir yönetim anlayışımız ile sizlere tamamiyle güncel ve kaliteli sohbet sitemizde keyifli vakit geçirmenizi vaat ediyoruz.

Eğlence platformu olarak sizin eğlenceli zaman geçirebilmesi için kurulan chat sohbet adgörseliz içindeki sohbet odalarını sırası ile sizlere belirtmek istiyoruz. Sohbet Odaları; #Sohbet, Sohbet.Club sitemizi tanıyalım; Yazılı chat sohbet severler için kurulmuş olan adgörselizde anlık yazılı sohbet edebilme imkânı bulunmaktadır. Sizlerin karşısına yeni nesil sohbet odaları olarak çıkarmış olduğumuz sitemizin diğerlerinden farkı tamamiyle BEDAVA olmasıdır. Web adgörseliz tamamiyle mobil uyumlu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir