Sohbet.Net – Chat Siteleri, Sohbet Odaları


Sohbet.Net – Chat Siteleri, Sohbet Odaları

SNet yönetimi olarak sizlerden ricamız bu konu altında sitemizin yeni kullanıcı arayüzü ile ilgiliki hertürlü kanaatnizi bizlerle paylaşmanızdır. Bu biçimde kendimizi geliştirmemiz ve kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına çalışmalarımızı sürdürebiliriz olacaktır.

Şimdiden herkese teşekkürler ve iyi sohbetler dilerim., irc sunucuyumız üzerinde yapılan gelişmeleri, tablet ve pc üzerinden kullanabilmeniz mümkün. Sizlere tavsiye ettiğimiz tanınmış odalarımız haricinde bir kanala giriş yapmak istediğinizde bunu irc sunucuyumıza bağlantığınızda gerek chat apletimiz gerekse mobil apletimiz üzerinde bulunan kısa yollar vasıtası ile gerçekleştirebilirsiniz.

Web üzerinden sohbet etmekten güzellanmayan kişiler için sohbet.net’ e ait mirc uygulamasını sitemiz üst menüde bulunan “mirc indir” sayfamız üzerinden indirebilir ve bilgisayarınıza kayıt edip rahat bir biçimde sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz.

Mobil kullanıcılarımız içinde sitemizin alt kısmında bulunan Sohbet.Net Mobil Uygulamaları bölümünden Android ve IOS kullanıcıları için tek tek hazırlamış olduğumuz mobil sohbet uygulamamızı indirip telefonunuza kayıt edip dilediğiniz an sohbet servermuza bağlanabilirsiniz. Ayrıca yine sitemizin alt kısmında bulunan sosyal medya hesaplarımızı beğenerek sitemiz, tablet ve pc üzerinden basitçe kullanmak mümkün ve yukarıyada bahsetmiş olduğumuz özellikleri mobil, sohbet etmeyi düşündüğünüz kanal ismini oradan seçerek sohbet giriş kısmına rumuzunuzu yazarak belirlediğiniz odamızda sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Sitemiz mobil, fikire göre güncellenip çoğunluk olarak beğenilen bir yapıya ulaştığında kalıcı olarak aktif hale getirilecektir. Bu güncelleme prosedürleri sırasında küçük tefek aksaklıklar yaşayabileceğimizi ve bu hususta bizleri anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir