Telefonda Bedava Sohbet


Telefonda Bedava Sohbet

Telefonda Bedava Sohbet

Telefonda Bedava Sohbet Tabii ki, insanlar hala kullanıyor, ancak kolay multimedya işlevleri, grup sohbetleri, video görüşmeleri, oyun ve çok daha fazlasını sunan çok sayıda uygulama var. SMS değiştirmenin ötesinde, bu uygulamalar aslında ‘SMS +’ – bir mesajlaşma şirketinin kurucusu tarafından son zamanlarda bana söylenen bir ifadeyi yazmak için.

Ancak bu kadar çok uygulama ile hangisinin sizin ve arkadaşlarınız için hangisinin en iyi olduğunu bilmek zor olabilir. Bu seçimi yapmanıza yardımcı olmak için, en iyiyi seçmek için yoğun nüfuslu sohbet uygulamaları kitlesinden geçtik.

Her ay 300 milyondan fazla insanın kullandığı tartışmasız dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olduğu için WhatsApp’ın çok az tanıtımı gerekiyor. Sadelik hizmetin merkezinde, anneler, babalar, büyükanneler ve torunlar gibi en az teknoloji meraklısının bile kısa mesaj, fotoğraf ve sesli mesaj gönderebileceği noktaya kadar.

Hizmet, ilk yıl için ücretsiz olmasına rağmen, bir yıllık abonelik için 0,99 ABD dolarıdır ve çok çeşitli telefonları destekler.

Adından da anlaşılacağı gibi, GroupMe grup mesajlaşmasına ayrılmıştır. Kullanıcılar metin tabanlı sohbetleri, fotoğrafları, videoları ve daha fazlasını çeşitli mobil platformlarda ve masaüstü için kullanılabilen hizmette paylaşabilir.

Listemizdeki başka bir uygulama olan Skype’a ait olan GroupMe, işleri basitleştirir. WhatsApp gibi, her şey metin tabanlıdır, sesli / görüntülü arama yoktur, bu da onu hem teknisyenler hem de teknisyenler için çok uygun hale getirir.

Bir Koreli İnternet firmasının Japonya’da doğan bir mesajlaşma servisi olan Line, mesajlaşma temellerinden çok daha fazlasını sunuyor. Kullanıcılar, normal kısa mesajlar gönderebilir, grup sohbetleri tutabilir, fotoğraf / video gönderebilir, diğer Line kullanıcıları arasında sesli / görüntülü arama yapabilir ve hatta uygulama aracılığıyla arkadaşlarınızla oyun oynayabilir.

Line ücretsiz olarak kullanılabilir, ancak kullanıcılar çıkartmalar, oyun içi uygulama içi satın almalar ve favori markalarından mesaj almak için kaydolma gibi sanal içeriklere para harcayabilir. Line, şık bir kamera uygulaması da dahil olmak üzere 40’tan fazla uygulamayı destekliyor ve yakında müzik ve alışveriş hizmetlerini sunmayı planlıyor.

Çin yapımı bu hizmet, Line gibi, sosyal ağ benzeri bir dizi özelliği mesajlaşma ile karıştırması nedeniyle Facebook ile karşılaştırıldı. WeChat, Çin ve Asya’nın ötesinde popüler olmak için teklif verdiğinden Lionel Messi futboluna kaydoldu.

WeChat, sesli / görüntülü aramaların yanı sıra markaların isteğe bağlı hesaplarının yanı sıra bazı entegre hizmetlerin yanı sıra olağan mesajlaşma özelliklerini (multimedya / grup sohbeti / bas-konuş sesli mesajları) içerir. WeChat, belki de kalabalık bir barda, yeni insanlarla tanışmak (yani tarih) için popüler yollar haline gelen keşif özelliklerini içerir.

Asya’dan bir başka ücretsiz sohbet uygulaması – bu sefer Kore – Kakao Talk ilginç, multimedya odaklı bir hizmettir, ancak çok sayıda denizaşırı kullanıcısı yoktur.

Kakao Talk, bize göre bir mesajlaşma uygulamasında en iyi oyun seçeneklerini sunar ve tüm genel sohbet özelliklerini (grup sohbetleri / multimedya) içerir ve kullanıcılar arasında sesli ve görüntülü aramayı destekler. PC ve Mac için başka Kakao uygulamaları ve istemcileri de var, Kakao’nun şu anda sadece Kore’de kullanılabilen bir Android başlatıcısı var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir