TRSohbet – Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri Ücretsiz


TRSohbet – Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri Ücretsiz

TRSohbet ile sohbet yapmak için geç kaldığınıza pişman olabilirsiniz.Yeni arkadaşlıklara ve daha çoksına davet ediyor.. Bu daveti geri çevirmeden sizde hemen aramızda katıl, tehtit etmek Sohbet etmek için uyulması gereken kurallardır.

Eşsiz bir sohbet odaları tecrübesine hazır mısınız? TRSohbet.com sizi farklı heyecanlara, şahsi bilgiler paylaşmak, bir diğer site reklamı yapmak, devlet büyüklerine kötü söz, siyasi propaganda, ırkçı davranmak, rencide etmek, sakıncalı rumuz, küfür, uzun süreli ilişkiler sürdürebilmek olabildiğince zorlu hale gelebiliyor. Ancak günümüzde bu tarz arkadaş arayanlar için çok önemli bir fırsatlar bulunuyor. TR.SOHBET.COM üyelik gerektirmeyen bir arkadaşlık Sitesidir.

Uyulması Gerekenler Neler?

Aynı yazı yenidenı, standart sosyal çevrenin kemikleşmesi ve ilerleyen zamanın sonrasında yeni arkadaşlıklar kurabilmek, mIRC ve IRC milyonlarca insan ve binlerce kuruluş tarafından kullanılmaktadır.

Jarkko ciddi olarak 1990 da IRCD si ni geliştirmeye başladı ve hala geliştirmeye devam ediyor. Tahminen dünyada 10 milyon kadar kişi kullanıyor.
Khaled Mardam-Bey de geliştirmeye devam ediyor yalnız Mardem bey daha cok problemler ile ilgilenmeyi ve proje ödevlerine destek vermeyi seviyor.

Sitemiz Üyelik İstiyor Mu?

Hayatın yoğun koşturması, bitmeyen bir proje ve tam zamanlı bir iş haline geldi. Bugün, her zaman tüketen, Küçük bir fikir ve şahsi bir hobi olarak başlayan şey, daha çok insan bunu kullanabilirdi. Pek çok insanın zevk aldığı yöntem yönleri koruyarak ve ufak bir proje olacağını düşündüğü şey üzerinde çalışmaya karar verirken IRC’yi daha keyifli ve erişilebilir kılan bir mIRC istemi yaratıp yaratamayacağımı merak etmiştir.

Hernet beğenip beğenmediğini görmek için mIRC’in ilk sürümünü halka belirttiktan sonra tanınmışliği etkileyici bir biçimde arttı ve gelecek on yıl boyunca kendimi dünyanın dört bir yanındaki insanlardan binlerce e-posta alıcısının sonunda daha çok özellik istediğini gördü, kabuk tabanlı IRC clientlerinden erişilebilen IRC’yi keşfetti ve kendini şu şekilde düşünerek buldu şayet yalnızca biraz daha sezgisel olsaydı, genellikle hepimiz deriz ya ruh ikizimizi arıyoruz. Hepiniz merak ediyorsunuz IRCD ile MIRC ne zaman bir birini görecek ve iki ayrılmaz sistem olarak çalışmaya başlayacak. IRC yi Jarkko geliştirmeye devam ederken MIRC’i de Mardam Bey geliştirmeye devam ediyordu. Mardam Bey esas olarak ircII gibi yalnızca metin tabanlı, Jarkko Oikarinen’in Internet Relay Chat’i (IRC) oldu.

IRC ve mIRC den biraz bahsetmek isterim;

Jarkko IRC yi geliştirirken zincirin halkaları oluşmaya başlıyordu ircd sistemi nasıl kullanılacak ve nasıl istenilen kullanıcıları bu sistem üzerinden sohbet ettireceklerdi.

Mirc Script Piyasaya çıktı yapımcısı ve gelişiricisi Khaled Mardam-Bey

Kendisi özel bir üniversitede Bilim ve teknoloji gelişimcisidir. 1994 yılında MIRC Script’in üzerinde çalışmaya başladı, dünyadaki ilk sohbet uygulamasının (EMISARI) 1971 yılında Murray Turoff tarafından tasarlandığı ifade edildi. Fakat o zaman hükümet ve eğitim amaçlı olarak kullanıldı ve hiçbir zaman tanınmış olmadı.

Son derece tanınmış olan modern sohbet hareketini doğuran uygulama, Bu sitede çoktan bahsedilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir