Ücretsiz Sohbet – Oda Sohbet


Ücretsiz Sohbet – Oda Sohbet

Ücretsiz Sohbet

Ücretsiz Sohbetle gerçekten ne demek istiyoruz?

Ücretsiz Sohbet ile hiçbir kullanıcının kiminle sohbet ettiğini bilmemesini öneririz. Kullanıcıların bildikleri tek şey değiş tokuş ettikleri metinlerdir.

Ücretsiz Sohbet sohbetinizi nasıl ücretsiz yapar?

Kullanıcı adınızı partnerinizle paylaşmıyoruz. Son kullanıcı sizi “Ücretsiz Sohbet” olarak belirtilen bir ad olarak görür. İsim, anonim rasgele sohbet yapan tüm kullanıcılar içindir.

Rastgele sohbet, kullanıcıları ilgi alanlarına göre rastgele veya herhangi bir ilgi alanı sağlamadığınız zaman tamamen rastgele bağlar.

Ücretsiz Sohbet sırasında ne olur?

Sohbetinizi tamamen anonim yapmak için bizimle hiçbir konuşma günlüğü depolanmaz. Kullanıcılar, yeni bir kullanıcının bağlantısını kestikten ve bağlandıktan sonra konuşmayı göremez.

Bir arkadaşınızı tutmak istiyorsanız ne yapmalısınız?

Birini eklemek ve kullanıcı adınızı göstermek için arkadaş ekle düğmesini tıklayın. Arkadaş ekle düğmesi başka bir kullanıcıya profilinize davet gönderir. Davetiyenin, kullanıcı adınız ve belirlediğiniz profil resmi dışında hiçbir şey göstermediğini lütfen unutmayın.

Hala tamamen anonimsin. Yeniden okunabilecek sohbet günlüğü kalmayacak. Kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerinizi rastgele sohbette yabancılarla paylaşmadığınızdan emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir