Cinsel Sohbet


Cinsel Sohbet

Cinsel Sohbet Gelişmiş Sohbet Odaları

Yıllardır web’deki en popüler sohbet odaları Java, Flash veya diğer üçüncü taraf yazılımları kullandı. Deneyimli sohbetçiler ve Cinsel sohbet odası yöneticileri olarak farklı türde bir sohbet yazılımına ihtiyaç olduğunu gördük ve kullandığımız sohbet yazılımını kendi bünyemizde geliştirdik. Herkesin onu kullanabilmesini ve mümkün olduğu kadar çok cihaz ve tarayıcıyla güvenli, emniyetli ve uyumlu olmasını istedik ve bunu birincil geliştirme hedefimiz haline getirdik. Sonuç olarak, bu sohbet yazılımı herhangi bir eklenti gerektirmez.

Bu doğru: Tamamen bağımsız yazılımımız indirme, üçüncü taraf yazılımı ve herhangi bir eklenti gerektirmez. Doğrudan tarayıcınıza yükleyin ve yazılım kurulumuna erişimi kısıtlayan paylaşılan bilgisayarlarda bile saniyeler içinde sohbet edeceksiniz. Düzenli sohbet edenler için bu, daha iyi uyumluluk anlamına gelir. Oda sahipleri ve yöneticiler için bu, Java ve Flash’taki istismarlara daha az erişim anlamına gelir, bu nedenle sohbet odanız her zamankinden daha güvenlidir. Tüm bunlar, etkileşimli bir multimedya sohbetinde beklediğiniz aynı web kamerası ve mikrofon özellikleriyle birlikte gelir; hiçbir özellikten ödün verilmemiştir.

Cinsel Mobil Sohbet

Mobil Uyumlu Sohbet Yazılımı: Tüm Cihazlar ve Tarayıcılar için Tek Sohbet

Yeni akıllı telefon/ Cinsel mobil sohbet yazılımımız, hayatı sizin için kolaylaştırmak için şirket içinde geliştirdiğimiz hızlı, tamamen etkileşimli, tamamen bağımsız bir yazılım çözümüdür. Çalıştırmak için HİÇBİR üçüncü taraf yazılımı gerektirmez : İndirme yok, eklenti yok, yapılandırma yok ve kayıt yok. Kaydolun veya misafir olarak giriş yapın, saniyeler içinde sohbet edeceksiniz. Masaüstünüzden, dizüstü bilgisayarınızdan, tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan sohbet edebilirsiniz ve hepsi aynı yazılımı, aynı sunucuları kullanır ve sizi tüm kullanıcılarımızla temasa geçirir. Sadece çalışıyor.

Bizim tamamen mobil uyumlu sohbet odaları bile tıpkı diğer web kamerası gibi kameranızdan paylaşım resimleri veya akışa akıllı telefonunuzun kamerasını kullanmak için izin verecektir. Doğru: Ek eklenti veya uygulama gerekmeden çoğu akıllı telefondan web kamerası ve mikrofon özelliklerimizi kullanabilirsiniz. Bu, çevrimiçi sohbet odalarında hala oldukça yeni bir kavramdır ve bu sınırı daha da ileriye taşıyoruz.

1 Yorum

  1. Selana

    1 Ocak 2022 at 11:50

    Slm merhaba elit beylerle tanışmak isterim yer Ankara hadi sizleri bekliyorum temiz titiz olmayı severim her türlü işlemler var bende uzun boylu sarışın mavi gözlü her türlü konuşmaya açığım hadi 😉

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir