İNGİLTERE SOHBET ODASI ÇEVRİMİÇİ – KAYIT YOK


İNGİLTERE SOHBET ODASI ÇEVRİMİÇİ – KAYIT YOK

İNGİLTERE SOHBET  Birleşik Krallık Sohbet odamızı çevrimiçi olarak kullanmaya hoş geldiniz, kayıt gerekmez. İngiltere’deki aile için güvenli ücretsiz sohbet sitelerinde en iyisiyiz. İngiliz kızlar, erkekler ve bekarlarla çevrimiçi tanışmak için buraya gelin.

Her türlü mobil cihazı destekliyoruz ve bir mobil cihazla geldiğinizde İngiltere sohbet odasının Mobil sürümü otomatik olarak yüklenir.

Birleşik Krallık Bayrağı

Hiçbir zaman herhangi bir türde sohbet botu kullanmıyoruz ve çevrimiçi kullanıcılar %100 gerçektir. Bu İngilizce sohbet odası yakın zamanda başlatıldığından, daha fazla çevrimiçi kullanıcı yok. Arkadaşınıza odadan bahsederseniz seviniriz.

Diğer vatandaşların UK Chat odasında sohbet etmesi için herhangi bir kısıtlama yoktur. ChatKK topluluğuna kayıtlı Birleşik Krallık’tan 200’den fazla kullanıcı var. Profillerini ziyaret edebilir ve çevrimiçi olarak İngiltere’den arkadaşlar edinebilirsiniz .

Çevrimiçi sohbet odalarımızın kalitesini korumak için bazı kurallar ve koşullar getirdik.

Sohbet odasını kullanmak için aşağıdaki kuralları kabul etmeniz gerekmektedir. Lütfen bunları dikkatlice okuyunuz ve sadece kabul ediyorsanız odaya giriniz.

SOHBET ODASI KURALLARI

  • Bu aile için güvenli bir sohbet ağıdır, bu yüzden lütfen burada düzgün bir kullanıcı olarak sohbet edin.
  • Lütfen spam göndermeyin, reklam yok ve sohbet hattında Bağlantı Yok.
  • Irkçılıkla ilgili konuları tartışmanıza izin verilmez.
  • Lütfen odadaki herkese kibar ve saygılı olun.

Herhangi bir ihlal tespit edersek, odadan atılırsınız. Bunu tekrar tekrar yaparsanız, ip adresiniz kalıcı olarak yasaklanacaktır.

Sadece ücretsiz bir servis sağlayıcı olduğumuz için sohbet odasındaki hiçbir şeyden sorumlu olmayacağız. Kullanıcılarımızın sohbet geçmişini asla kaydetmeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir