İspanya Sohbet – İspanya Sohbet Odası


İspanya Sohbet – İspanya Sohbet  Odası

İspanya sohbet Chat odaları ispanya’da yaşayan gurbetçilere sohbete de bilsinler diye açılan bir sohbet Platformu olup siz değerli vatandaşlarımıza hizmet vermek amacıyla açılmıştır.

 İspanya sohbet odaları deyince akla doya doya sohbet doya doya muhabbet doya doya özlem gidermek için bir amaç olma yolunda Hazan sohbet odaları size hizmet vermektedir. dürüst sevecen sıcakkanlı sohbet ortamı sağlayan Hazan sohbet odaları siz değerli gurbetçilere sıcak ev ortamı sunmaktadır mobil olarak da bağlana bildiğiniz sitemize Türk Kürt Laz Çerkez kardeşlerimize sohbet edebileceğiniz. irk  gözetmeden ayrımı yapmadan doya doya sohbet chat yapabilirsiniz.

İspanya’nın Başkenti Neresidir?

İspanya’nın başkenti Madrid’dir. Madrid İber yarım adasının orta kesiminde yer almaktadır. Avrupa’nın en kalabalık beşinci şehri olan Madrid’in toplam nüfusu 6.6 milyondur. Madrid zengin tarihi mirasa ve zengin kültüre sahip olan bir şehirdir.

 İspanya’nın Nüfusu Kaçtır?

 İspanya’nın toplam nüfusu 46.9 milyondur.

 İspanya’nın Yüzölçümü Ne Kadardır?

 İspanya’nın toplam yüzölçümü 505.990 kilometre karedir.

 İspanya’nın Telefon Kodu Nedir?

 İspanya’nın uluslararası telefon kodu +34’dür.

 İspanya’nın Posta Kodu Nedir?

 İspanya’nın posta kodu 28001’dir.

ispanya sohbet , İspanya chat ,ispanya Gurbetçi odaları, İspanya şehir odaları ,ispanya mobil chat,İspanya Gurbetçi chat, Gurbet chat, Türkiye chat, Türk chat,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir