Kütahya Sohbet Odası – Kütahya Sohbet Odaları


Kütahya Sohbet Odası – Kütahya Sohbet Odaları

Kütahya Sohbet Odası – Kütahya Sohbet Odaları

Kütahya Vazolu Havuz Kenarında Sohbet Edebilirsiniz

Kütahya sohbet sitesi olarak tam 10 yıldır Kütahya merkez ve  ilçelerinden  giriş yapan dostlarla birlikteyiz.  Yüksek katılımcı oranı ile Türkiye’nin en çok tercih edilen sitesi  sohbetche.net sizlerle büyümeye devam etmektedir. Güven veren yönetim kadrosu, %100  gerçek kullanıcı ve 7/24  kesintisiz hizmeti burada bulacaksınız. Kütahya sohbet sitesi olarak zaten uzun yıllardır sizlerle birlikte olmanın haklı keyfini yaşamaktayız. Şu anda yani, 31.05.2022 tarihi ve saat 21:01 de online katılımcı sayımız tam olarak 567 kişidir. Bu sayı  gecenin ilerleyen saatlerinde 800 küsürleri bulacaktır diye ümit ediyorum.

Kütahya’lı   chat  yapmayı seven dostlar sitemizi nasıl buluyor? arama çubuğuna neler yazıyorlar? Önce bunlardan bahsetmek istiyorum, en azından kulak dolgunluğu bilginiz oluşabilir. Elbette bu konular sizleri pek ilgilendirmez ama,  bu yazılarımı okuyan site sahipleri ve araştırmacı dostlara örnek teşkil eder.

  1. Kütahya sohbet odaları
  2. Kütahya chat
  3. Bedava sohbet Kütahya
  4. Kütahya bayanlarla sohbet
  5. Kütahya sohbet odasi

Bu  çoklu arama terimlerini girerek muhabbet kurabilecekleri arkadaş yada başka aktiviteler için sitemizi tercih etmektedirler. Yani  illa ki herkes  sohbet etmek için giriş yapmıyorlar örneğin #oxm oyun kanalı yada #kelime oyunu içinde giriş yapanlar mevcut. Ayrıca yurt dışında yaşayan Kütahya kökenli dostlarımızda kendi memleketinden dost arayışları da mevcut. Şimdi kısaca bu arama terimlerinin de rakamsal değerlerini sizlere vereyim.

Kütahya sohbet odaları; 0n ila yüz kişi bu şekilde arama yapıyor, rekabet oranı düşük, reklam değeri sıfır.

Kütahya chat; 10-100  arama hacmi var, reklam değeri sıfır, rekabet oranı düşük.

Bedava sohbet Kütahya; reklam değeri sıfır, rekabet oranı düşük, 10-100  kişi bu şekilde arama gerçekleştiriyor.

Kütahya bayanlarla sohbet; yurdum insanı bayanlarla sohbet işini seviyor, 100 ila bin kişi bu şekilde arama yapıyor. Rekabet oranı sıfır, reklam değeri  sıfır olarak google resmi web sitesinde belirtiliyor.

Kütahya sohbet odasi; klavye meselesi bu da ı harfi yerine i kullanılıyor ama oransal değerler üstekilerle hemen hemen aynı  gösterilmiş.

Simav Chat  Sohbet Kütahya

Simav chat, Kütahya’nın ilçesi ama nüfus oranı da oldukça yüksek olduğu için arama hacmi olan bir kelime grubu. İsmail Küçükkaya yıllardır adını duyurur bu ilçenin, haklı tabi ben olsam bende doğduğum yeri tanıtmaya çalışırım. Lakin bizim işimiz Simav chat,  Simav kuru fasulyesini de yemek siteleri yazar diye düşünüyorum.

Simav için açılmış bir global sohbet odası maalesef sitemiz de yok. Hatta ve hatta benim bildiğim sanal dünyada böyle bir muhabbet odası da yok. arama yapılıyor. Sonuç olarak yönlendirmeli sayfalar direk Kütahya sohbet sitesine aktarıyor.

An itibari ile Kütahya’nın Gediz ilçesinde 18:45 civarında deprem olduğu ajanslara düştü, 4,2 büyüklüğünde. İnşallah ve umarım ki  can kaybı yaşanmamıştır, konumuzla alakası yok ama duyunca yazmak istedim.

Simav chat yazarak arama yapan kişi sayısı yine on ila yüz kişi, reklam değeri ve rekabet oranı sıfır olarak gösterilmiş.  İl ya da ilçe bazlı sohbet arayışı yapan kişilerin amacı en yakın bölgeden arkadaş edinme isteğidir. Peki bizler neden bu kadar az aranma hacmi olan kelimelere yönelik yazılar yazıyoruz? belirteyim.

  • Rekabet oranı yüksek kelime yada kelime grupları ile sohbet de bir yere gelmek çok zor.
  • Örnek Simav sohbet başlıklı bir yazı  yazan çok azdır, önlerde çıkabiliriz.
  • Azı bulamayan çoğu hiç bulamaz sloganıyla az ve öz katılımcı bulabilmek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir