Sohbet Odası


Sohbet Odası

Sohbet odası özelde yapılan sohbetleri 3. şahıslar göremezler. “Özele Git” sekmesine dokunursanız ikiniz arasında özel bir görüşme başlayacaktır. Bu görüşmeye ve bu açılan pencereye özel sohbet denir, kanallarda anlık olarak çevrimiçi olan kullanıcıların listesini alt alta olarak size sunuyoruz. Sohbet etmek istediğiniz khamlecının üzerine tıklayarak, mobil telefonlarda ise üst kısımda sohbet odaları listesini göreceksiniz. Onlara tıkladığınızda kanalların genel lobisine geçiş yapmış oluyorsunuz. Burada yapılan ve yazılan birçok metin genel sohbet etmek anlamına gelir.

Özel Sohbet Nedir?
Sohbete bağlantı kurduktan sonra, geç kalma sonra üzülürsün..

Koyu Sohbet

Genel Sohbet Nedir?
Sitemize giriş yaptıktan sonra masaüstü cihazlarda sağ kısımda, %62 oranında yurt içi khamlecı! Tüm dünyadaki Türk vatandaşlarımız koyu chat sitesinde seni bekliyor, mesajım acaba iletildimi derdin yok..

Tüm Dünya Burada!

%38 Oranında yurt dışı katılmasına karşılık, kayıt tutulmaz..

Işık Hızı Var!

İnternet bağlantın ne kadar yavaş olursa olsun burda mesajlar fiber hızında karşı tarafa gider! Bu hıza sende inanamayacaksın, derin bir sohbet tecrübesine hazır olun..

%100 Gizlilik Var!

İçinden gelen birçok hususta özel pencerede dilediğin hususları konuşabilirsin. Özel sohbetler yalnızca sen ve karşıdaki partner arasında geçer, chatte sınır falan yok! Tüm sınırları kaldırdık, şarkılar armağan ederler. Sizde bu gibi aktivitelerden geri kalmadan genel sohbetlerde ne kadar fazla aktif olursanız nick bilinirliğiniz o kadar artacaktır.

Sohbet Odaları

Sohbette Sınır Yok!
En koyu sohbetlerin lider ismi koyu sohbet ‘de, odaların genel sohbetlerini aktif kullanmak! Geneldeki sohbetlerde herkes birbirine göndermeler yapar.

Tam olarak Türkçe karşılığı “Söyleşi” olan sohbet sözcüğünün global dünyadaki karşılığı ise “Chat” tir. Türkçe söyleniş olarak ta genellikle “çet” olarak söylenir. Söyleniş bakımından her ne kadar doğru olsa bile internet ortamında yazılışı ve aylık aranma hacmi olarak yanıltıcı olabilmektedir.

Sanal ortamdaki sohbet odalarında daha önce deneyim kazanmamış ya da ilk defa giriş yapacaksanız bazı rajonlara hakim olmanız gerekebilir. Koyu bir sohbet için ilk önce cazip bir kullanıcı adı yani nick bulmanız şarttır. Nick’iniz ne kadar ilgi çekici ve albenili olursa size özel mesaj ile ulaşacak kitle o kadar genişlemiş olur. Bir sonraki basamak ise.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir