Sohbetci – www.sohbetci.com


Sohbetci – www.sohbetci.com

Sohbetci Chat Sohbet Odaları

Tüm dünya genelinden farklı insanları bir araya getirmiş olan sohbetci, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkânı sunuyor. İnternet ortamında tam 15 yıldır nettisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır. Sohbet‘e katılmak için herhangi bir üyelik yada özel bilgi gerekmez, şimdi deneyin!

Türkiye’nin ev sevilen chat siteleri arasında bulunan sohbetci bay/bayan bütün ziyaretçilerine bedava sohbet imkânı sunmaktadır. Her kesimden khamlecılarıyla 2002 yılından günümüze süregelen serüveniyle rakiplerinden farklı alt yapısı ve hergün kendini geliştiren yöntem ekibiyle sizlere daha iyi hizmet ve kaliteli chat odası tecrübesi yaşatmayı hedeflemektedir. Sistem içerisinde bulunduğunuz her anın dolu dolu geçmesini gaye edinen ilkesiyle, “sohbetci.com sohbet ettirir” sloganını kullanmaktadır.

Sohbetci Mobil Sohbet

Her gün bir adım öteye taşınan teknolojik devrimler birlikteinde mobil chat sistemini getirmiştir. Her alanda mobil dünyaya taşınan sanal platformlar sohbetci farkıyla sizlere ücretsiz sunulmaktadır. iOS ya da Android ayrımı olmadan bütün arama motorlarından mobil sohbetci araması yaparak sohbete dahil olabilirsiniz. Android tabanlı cihazlar için mobil uygulama indirerek chat sitesi uygulaması edinebilirsiniz. Kendinize sosyal bir uğraş ve güzelça vakit geçirmek için bir yer arıyorsunuz; o yer bu yer 🙂

Sohbetci Hatırlatmaları

Sohbetci‘ye katılmak için 18 yaşını doldurmuş (reşit) bir birey olmanız gerekir.
Çevrimiçi konumdaki yöneticilerimizle irtibat kurmak için #OperHelp odasına girebilirsiniz.
Argo, siyaset, küfür, +18 sohbetler yasaktır. Bu hususta ısrarcı olup kural ihlali yapanlar süresiz ceza alırlar.
T.C Yasalarınca suç olarak belirtilen bütün maddeler sohbet sitemiz içerisinde geçerlidir.
Akıllı telefonlarınızdan giriş yapıyorsanız, çıkış yaptığınızda uygulamanın fonda çalışmadığından emin olunuz.
Güncel Duyurular
Yenilenen kullanıcı arayüzüyle sitemizdeki gözünüze çarpan eksikler ya da tavsiyelerinizi #operhelp kanalına iletebilirsiniz.
Oyun odalarımızda birince olan kayıtlı kullanıcılarımıza çeşitli fırsat beklemektedir.
Aylık sitemizde çevrimiçi olma sürelerine göre khamlecılarımıza SWHOIS özelliği eklenmektedir.
Telif hakkı bulunmayan ürün satışı yapıyorsanız, sohbetci.com üzerinden cazip fiyatlarla yüksek kitlelere ürünlerinizin reklamını yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir