Van Sohbet Odası Van Sohbet Odaları


Van Sohbet Odası Van Sohbet Odaları

Van Sohbet Odası Van Sohbet Odaları

Van caddelerinde sohbet eden İran'lı turistler

Van caddelerinde sohbet eden İran’lı turistler

Van sohbet alışılmışın, dışında bir chat uygulaması, farklı bir ortam, değişik bir dünya. Siz ne arıyorsunuz? arkadaş mı? sevgili mi? evlenebileceğiniz bir hayat arkadaşı mı?. Sunucumuza giriş yapıp en azından bir gözlemde bulunursanız belki aradığınız bulursunuz. Binlerce kullanıcımız 7/24 online olarak burada, muhabbet ortamında vakit geçirmektedir.  Van ilimizden katılım yapan ziyaretçiler sohbetche.net sitesinde ne yapabilir?, nelerle karşılaşabilir?

  1. Güzel bir arkadaşlık ortamı, seviyeli ilişkiler belki de bir hayat arkadaşı.
  2. Güvenilir, %100 kullanıcı gizlilik esasları.
  3. Paranın esamesinin okunmadığı bedava chat hizmeti.
  4. Dilerseniz Van sohbet odası içerisinde sadece kendi şehrinizden arkadaş edinme olanağı.
  5. Online çevirim içi kullanıcılar (bot olmayan gerçek kişiler).

İpekyolu Sohbet Sitesi Var mı?

Van’ın en büyük ilçesi olan İpekyolu’na ait bir sohbet sitesi maalesef yok. Van  için evet var ve bütün ilçeleri bu  kanalda muhabbet etmektedir. Bu sadece bizim sitemiz için geçerli olmadığı gibi hiç bir platformda da yoktur. Belki özel odalar bazen açılıyor olabilir ama, global olarak bir oda bulmanız imkansızdır. Gevaş, Edremit, Gürpınar ve Bahçesaray içinde chat odası mevcut değildir.  Daha önceki şehir sohbet odaları başlıklı yazımda da belirttiğim gibi ilçe isimlerine yönelik platform bulmanız zordur. Ancak ve ancak İstanbul gibi metropol şehirlerin ilçelerine ait odalar mevcuttur. Taksim chat ve benzeri  global odalar elbette var çünkü, nüfus oranı çok yüksek ve katılımcı sayısı oldukça fazladır.

Van Chat Sohbet Mobil

Dünyanın her yanından mobil bağlantı imkanı mevcut, yeter ki internetiniz olsun akıllı bir cep telefonunuz. Ben Van coğrafyasında ki internet alt yapısı nasıldır pek bilmiyorum ama, sunucumuza giriş yapan kişi sayısı oldukça yüksek. Pandemi ortamında TV  haberlerinde  çıkıyordu internet yok, çocuklar ders yapamıyor diye. Hani bizim buralarda da kırsalda çekmeyen yerler var evet ama genel anlamda mobil bağlantılar iyi çalışıyor.

Van mobil sohbet  che yazarsanız  çok kısa sürede sunucumuza giriş yapabilirsiniz. Che eklentisini yazmanız sizi bir adım öne çıkaracaktır mobil için ideal bir arama şekli olur.

Van mİRC script var mı? benim bildiğim maalesef yok ancak, kişisel olarak yapılmış scriptler mutlaka vardır. Bu işlere meraklı ve yetenekli  kişiler kolaylıkla editleme yaparak scriptleri istedikleri isimlere çevirebiliyorlar. Bizim sadece sunucumuza ait irc.sohbetche.net mİRC scripti mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir